T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Erzurum Müftülüğü

21.09.2018

TASHİH-İ HURUF KURSU SINAVINI KAZANANLARIN LİSTESİ

ERZURUM İL MÜFTÜLÜĞÜ
TASHİH-İ HURUF KURSU SINAVINI KAZANANLARIN LİSTESİ
BAYAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ ASIL
S. No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 Sema KIZILTUNÇ K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
2 Hatice YAZICI K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
3 Zülal BEYAZTAŞ K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
4 Nurşen ARSLAN K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
5 Kübra KORKMAZ K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
6 Kübra DEMİRTAŞ K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
7 Songül BÜYÜKALKANAT K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
8 Fatımatüzzehra BAYSAL K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
9 Elif TOPÇU K. Kursu Öğreticisi Aşkale
10 Esra DADAŞ K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
11 İrem ALTUNSOY K. Kursu Öğreticisi Aziziye
12 Songül AYDIN K. Kursu Öğreticisi Aziziye
13 Güler DALDAL K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
14 Fatma YILDIRIM POLAT K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
15 Ayşe YAKALI K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
       
(BAYAN KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ) YEDEK
1 Fatma Betül KÖKNAR K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
2 Zübeyde KAYA K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
       
20.09.2018      
KOMİSYON    
       
       
Abdurrahim DURSUN Abdurrahman KOTAN Nurettin YILDIRIM
Eğitim Görevlisi İlçe Müftüsü Eğitim Görevlisi
Komisyon Başkanı Üye Üye
       
       
ERZURUM İL MÜFTÜLÜĞÜ
TASHİH-İ HURUF KURSU SINAVINI KAZANANLARIN LİSTESİ
TAŞRA İLÇELER ASIL
S. No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 Ebubekir YILDIRIM İmam-Hatip Köprüköy
2 Hasan ÇINAR İmam-Hatip Oltu
3 İlhan ÇELİK İmam-Hatip Horasan
4 Yıldırım AÇAR İmam-Hatip Narman
5 İsrafil İSPİR İmam-Hatip Uzundere
6 Selahattin ÖZDEN Müezzin-Kayyım Karaçoban
7 Tevhit VURAL K. Kursu Öğreticisi Hınıs
8 Turan DAĞ K. Kursu Öğreticisi Pasinler
YEDEK      
1 Recep GÜNEY İmam-Hatip Tortum
2 Kasım TAŞ Müezzin-Kayyım Çat
3 Cihan PEKER Müezzin-Kayyım Hınıs
       
20.09.2018      
KOMİSYON    
       
       
Abdurrahim DURSUN Abdurrahman KOTAN Nurettin YILDIRIM
Eğitim Görevlisi İlçe Müftüsü Eğitim Görevlisi
Komisyon Başkanı Üye Üye
       
       
ERZURUM İL MÜFTÜLÜĞÜ
TASHİH-İ HURUF KURSU SINAVINI KAZANANLARIN LİSTESİ
METROPOL İLÇELER ASIL
S. No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 Mahmut COŞKUN Müezzin-Kayyım Yakutiye
2 Osman ÇAKMAK Müezzin-Kayyım Yakutiye
3 Süreyya UÇAR Müezzin-Kayyım Yakutiye
4 Yasin KARSLI İmam-Hatip Yakutiye
5 Muhammet Lütfü KADIOĞLU İmam-Hatip Yakutiye
6 Ömer DAŞTAN İmam-Hatip Aziziye
7 Fahri TAN İmam-Hatip Aziziye
8 İsmail GÜNEY İmam-Hatip Aziziye
9 Yusuf ARSLAN İmam-Hatip Aziziye
10 Ömer ŞAHİN İmam-Hatip Aziziye
11 Mesut KAYIK Müezzin-Kayyım Palandöken
12 Mustafa TAMAN Müezzin-Kayyım Palandöken
13 Osman İNCESU İmam-Hatip Palandöken
14 Hüseyin EROĞLU İmam-Hatip Yakutiye
15 Adem KOP Müezzin-Kayyım Yakutiye
16 İbrahim DÜZENLİ K. Kursu Öğreticisi Aziziye
17 Mevlüt ARASAÇ K. Kursu Öğreticisi Aziziye
18 Muhammet Mustafa ÖZCAN K. Kursu Öğreticisi Palandöken
19 Kenan SONKAYA K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
20 Yavuz ÇİFTÇİ K. Kursu Öğreticisi Yakutiye
21 Mustafa ÖZGÜNEY Müezzin-Kayyım Yakutiye
22 Muhammet ÖZCAN Müezzin-Kayyım Yakutiye
23 Cihan ÇAVDAR İmam-Hatip Palandöken
24 Muhammet Reşat DELİGÖZ Müezzin-Kayyım Palandöken
25 Abdulcebbar KOP İmam-Hatip Aziziye
26 Osman KELEŞ Müezzin-Kayyım Aziziye
27 Muhammed ŞİMŞEK Müezzin-Kayyım Yakutiye
28 Yunus KARADAYI Müezzin-Kayyım Palandöken
YEDEK      
1 Servet YAĞBASAN Müezzin-Kayyım Yakutiye
2 Nizam GÜNEY İmam-Hatip Yakutiye
3 Adem CANSEVER İmam-Hatip Yakutiye
4 Ömer ŞEKER Müezzin-Kayyım Yakutiye
       
20.09.2018      
KOMİSYON    
       
       
Abdurrahim DURSUN Abdurrahman KOTAN Nurettin YILDIRIM
Eğitim Görevlisi İlçe Müftüsü Eğitim Görevlisi
Komisyon Başkanı Üye Üye