İlçe Müftüsü Cihan SUBAŞI görevine başladı.
03.07.2024
11 aydır İlçe Müftülüğümüze vekâlet eden Vaizimiz Sn. Cihan SUBAŞI; İl Müftümüz Sn. Rüstem CAN'ı ziyaret ederek Müftülüğümüzde İlçe Müftüsü olarak göreve başlamıştır.
Oğullarına Yaptıkları Sünnet Düğününde Takılan Takıların Tamamını Filistin'e Bağışlayan Duyarlı Çift
25.06.2024
İlçemiz Kekikli Mahallemizden Ankara'da ikamet etmekte olan Güven ve Neşe YILMAZ çifti; oğulları Alparslan’ın sünnet düğününde takılan hediyelerin tamamını Filistin halkına bağışlanmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Olur Şubemize teslim etti.
Bolu'da Düzenlenen "İzci Liderliği Temel Eğitimini" alan hocalarımız görev yerlerine döndüler
16.05.2024
İl Müftümüz Sayın Dr. Rüstem Can hocamızın İlçemize Ziyareti
01.04.2024
İl Müftümüz Sayın Dr. Rüstem Can hocamız, Ramazan İrşat Programları kapsamında İlçemizi ziyaret ettiler.
Aylık Mutad Toplantımızda Valilik Eğitim Semineri Yapıldı
19.02.2024
03-04 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenen "EğiticiEğitim Semineri"ne katılan İlçe Müftü Vekilimiz Cihan SUBAŞI'nın sunumlarıyla İlçe Müftülüğümüzde görev yapan tüm personele eğitim verildi.
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.